Φέτος, με τους/τις μαθητές/τριες μας μοιραστήκαμε χαρούμενες και γιορτινές στιγμές! Στολίσαμε τις τάξεις μας, φτιάξαμε όμορφες κατασκευές, τραγουδήσαμε, χορέψαμε, στείλαμε γράμμα στον Άγιο Βασίλη, μαζέψαμε πολλά είδη ανάγκης για τον ξενώνα Φοίβη και τέλος σήμερα Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου, γιορτάσαμε την τελευταία ημέρα του χρόνου στο σχολείο, με τον καλύτερο τρόπο! Απολαύσαμε μια μοναδική παράσταση με σαπουνόφουσκες και χορέψαμε σε ρυθμούς χριστουγεννιάτικους! Ευχαριστούμε τις εκπαιδευτικούς της Φυσικής Αγωγής που επιμελήθηκαν τη σημερινή γιορτή, την κ. Παπανικολάου και την κ. Ξυδού και φυσικά τον Σύλλογο Γονέων για την έκπληξη που προσέφεραν στους/στις μαθητές/τριες με το “Bubble Show”. Πραγματικά, ενθουσιαστήκαμε μικροί, μεγάλοι!