Αγαπητοί γονείς,

Φτάνοντας στο τέλος μιας δύσκολης  χρονιάς, θέλουμε να  συγχαρούμε τα παιδάκια σας για την εξαιρετική προσπάθεια που έκαναν, τόσο στα μαθήματα εξ αποστάσεως, όσο και στη δια ζώσης διδασκαλία, καθώς και εσάς για τη στήριξή σας προς αυτά και προς το σχολείο αλλά και για τη συνεργασία σας με τον Σύλλογο Διδασκόντων και με εμένα προσωπικά.

Την Παρασκευή 25 Ιουνίου 2021, θα επιδοθούν οι βαθμολογίες και οι τίτλοι προόδου, στους μαθητές/τριες του Σχολείου  και συγκεκριμένα:

• Οι μαθητές/τριες θα προσέλθουν στις 8.15π.μ. και θα αποχωρήσουν στις 9.00 π. μ.
  • Η πρωινή ζώνη και το ολοήμερο δε θα λειτουργήσουν την Παρασκευή.

Παρακαλούμε, φροντίστε για την έγκαιρη και ασφαλή αποχώρηση των μαθητών/τριών, όπως επίσης και το μικρότερο δυνατό συγχρωτισμό έξω από το σχολείο, τις παραπάνω ώρες.

Η Δ/ντρια του σχολείου

Πηνελόπη Κωστόγιαννη