Αποχαιρετήσαμε τη φετινή σχολική χρονιά όπως της ταιριάζει: δημιουργικά, με συγκίνηση, με κέφι και ενέργεια, με χορό και τραγούδι.”Όλα γύρω… σινεμά”, όλα γύρω μαγικά, ήταν τη χτεσινή βραδιά. Μαθητές, Εκπαιδευτικοί και Γονείς, απολαύσαμε μια υπέροχη μουσικοχορευτική εκδήλωση, σε ένα κατάμεστο κηποθέατρο.
Τα συγχαρητήρια αξίζουν εξ ολοκλήρου στην Εκπαιδευτικό Φυσικής Αγωγής Φάλυ Παπανικολάου, που εμπνεύστηκε, οργάνωσε, και έστησε αυτήν την πανέμορφη παράσταση, στους Εκπαιδευτικούς του Σχολείου που την στήριξαν στην προσπάθειά της και σε ομάδες γονέων που εργάστηκαν για την οργάνωση αυτής της απαιτητικής εκδήλωσης. Το μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, ωστόσο, αξίζουν οι μαθητές των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων που έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και μάς χάρισαν υπέροχες στιγμές!